Turvapiire voodile Primaboo Bear BM01 SZ 200 hall

87.60

Saadaval järeltellimisel

Tõkkepuu välistab lapse voodiservalt alla kukkumise ohu, tänu millele möödub öö sujuvalt ja stressivabalt.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Primaboo bear BM01_SZ_200 hall Kategooria:

Kirjeldus

Turvapiire voodile Primaboo Bear BM01 SZ 200 hall

Uuenduslik voodireeling, 200 cm BEAR, võimaldab teil ja teie beebil rahulikult magada. Pange tähele, müügil on üks reeling, allolevatel piltidel näidatud efekti saamiseks peate ostma 3 tükki.

Mugavus ja ohutus on võtmeks. Tõkkepuu välistab lapse voodiservalt alla kukkumise ohu, tänu millele möödub öö sujuvalt ja stressivabalt.

Saab kombineerida, tänu uuenduslikule tõkete ühendamise süsteemile saate luua turvalise ruumi ja mitte karta, et teie laps kukub.

Barjäär on universaalse värviga, halli ja hõbedase tooniga, mis sobib igasse interjööri, sõbralik kõrvadega kaisukaru motiiv muudab teie toa ruumi teie beebile meeldivaks ja lõbusaks.

Piirete kombineerimise võimalus annab konstruktsioonile suurema stabiilsuse. Pikkade piirete puhul on soovitatav ka jalad voodiraami külge kinnitada kaasasoleva kruvikomplektiga, mis tugevdab lisaks piirde stabiilsust. Õigesti paigaldatuna talub tõke kuni 25 kg survet, jalgade raami külge kinnitamise puudumine võib põhjustada tõkke võnkumist, eriti kergete või väga pehmete madratsite puhul, kus tõkke jalgadel ei ole piisavalt vastupanu. Tõkkepuu on mõeldud ainult magamiskoha kaitsmiseks, seda ei saa käsitleda kui mänguaeda, sellele on keelatud ronida, lapse ärkveloleku ajal hoidke lapsega alati silmsidet.
Tootel on praktiline tasku vajalike asjade hoiustamiseks, tänu millele on vajalik alati käepärast, funktsioon on eriti kasulik öösel, kui väikelapsel on vaja riideid vahetada või juua.

Pikkus mõõdetakse koos kahe piirde kinnitamiseks mõeldud siduriga. Ilma pistikuta on piirded ligikaudu 3 cm lühem.

Piirdeid saab ühendada spetsiaalse korgiga, tänu millele on kaks piirdet ühendatud.

Sinine üles-alla nupp on spetsiaalne süsteem, mis blokeerib juhusliku lahtivoltimise. Süsteem tagab, et tõke ei lange automaatselt alla, kui laps sellele vajutab

ISELOOMULIK.
  • Vastupidav konstruktsioon. Piirderaam on valmistatud kergest vastupidavast materjalist, talub kõrget survet ega deformeeru. Tõkkepuu on vertikaalse konstruktsiooniga, mida saab vabalt üles-alla tõsta.
  • Tootel on õhuline võrk, mis tagab piisava õhuringluse ja võimaldab teil oma last kontrollida.
  • Piirde ülemine osa on kaetud spetsiaalse lapsesõbraliku materjaliga, mida saab kergesti puhastada,
  • Reelingu ülemisel metallraamil on lisakaitse pehme vahu näol, tänu millele väldib Sinu pisike ohtlikku lööki ega vigasta materjali imemisel igemeid.
  • Raam on kinnitatud riidest kattega, nii et ükski porolooni osa ei tule maha.
  • Raami üksikud osad ühendatakse ühte raami teise sisse libistades ning sissetõmmatav nupp tagab, et see iseenesest välja ei libise.

Barjäär on ainult kaitseks magamise ajal. Sellele ei tohi ronida ega voodi mõõtmetele vastavaks muuta. Barjääri saab reguleerida vastavalt madratsi kõrgusele, tõkke maksimaalne kõrgus on 98 cm ja minimaalne 68 cm.

Toode on kinnitatud voodiraami ja madratsi vahele, sellel on kruvid, mida saab keerata altpoolt voodiraami külge

Ühenduskork on juba kaasas.

 

Title

Go to Top