Tumba Homla Basic (mitmekülgne värvivalik)

69.60

Saadaval järeltellimisel

Tumba on lahendus inimestele, mis ühendab endas modernsuse ja funktsionaalsuse. Originaalne disain rikastab kodukorraldust.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tumba Homla Basic

Tumbad on lihtne viis puhkamise mugavuse suurendamiseks ja sisekujunduse muutmiseks. Need silmapaistmatud ja väikesed täiendused, mis on korralikult paigutusse integreeritud, muutuvad selle ilmekaks elemendiks.

FICA tumba on lahendus inimestele, kes otsivad mööblit, mis ühendab endas modernsuse ja funktsionaalsuse. Selle originaalne disain rikastab kodukorraldust ja annab neile ainulaadse iseloomu. Lisaks sobib see suurepäraselt istumiseks või väsinud jalgade puhkamiseks.

Mitmekülgsetes toonides polster kombineerituna hõbedase/kuldse viimistlusega on ruumis huvitav värvielement. Muudab interjööri kindlasti heledamaks ning selle keskmised mõõtmed 35×42 cm võimaldavad selle paigutada väikesesse elutuppa või magamistuppa.

Metallaluse kombinatsioon veluuristmega loob kindla ja vastupidava terviku. Polsterduseks kasutatav kangas on samuti pehme ja mugav, mis tagab kasutusmugavuse. Tuleb puhastada õrnalt niiske lapiga. Kandevõime 120 kg.

ISELOOMULIK.
  • Materjal: polüester veluur, metall.
  • Materjal: MDF plaat.
  • Kaal: 11,9kg.

Title

Go to Top