Tugevdatud raamiga bassein Bestway Steel Pro Rectangular 221×150

152.40

Saadaval järeltellimisel

Bestway rackbasseinid  on esmaklassilised basseinid  – neid iseloomustavad kvaliteetsed materjalid ja väga esteetiline välimus.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Bestway Steel Pro Rectangular 221x150 Kategooria:

Kirjeldus

Tugevdatud raamiga bassein Bestway Steel Pro Rectangular 221×150

Bestway  basseinid  pakuvad teile ja teie perele kuumadel suvepäevadel lõbusat ja värskendust teie enda aias. Tänu taskukohasele hinnale ja lihtsale paigaldamisele saate oma meelelahutuskeskuse kiiresti üles seada. Bestway rackbasseinid  on esmaklassilised basseinid  – neid iseloomustavad kvaliteetsed materjalid ja väga esteetiline välimus. Ärge oodake – valige juba täna endale kõige sobivam mudel.

Komplektid on koostatud kõige nõudlikumaid kliente silmas pidades – tarvikute valik võimaldab basseini täiel määral kasutada ja annab maksimaalselt kasutusrõõmu.

Tuleb meeles pidada, et basseinialune pind oleks võimalikult ühtlane ning see ei sisaldanud pulki, kivikesi ega muid esemeid.

Steel Pro sarja basseinidel on korrosioonikindel raam, mis on varustatud FrameLink süsteemiga – kindel ja turvaline raamiühendus. Basseini seinad on valmistatud DuraPlusist – materjalist, mis on tugevdatud polüestervõrksüdamiku ja kahe paksu PVC-kihiga, mis tagavad suurepärase tugevuse ja vastupidavuse. Basseinid on varustatud tühjendusventiiliga basseini lihtsaks tühjendamiseks. Nende kokkupanek ei ole keeruline – lihtne kokkupanek ei vaja tööriistu.

Komplektis:

1. RAAMBASSEIN  – Bestway  Steel Pro bassein,  suurus  221 cm x 150 cm x 43 cm – maht  1200 l.  Tootja märgib, et see on veega täidetud maksimaalselt 90%.

2. JUHEND  –  “Kuidas hoolitseda basseinivee eest”  juhend on kindlasti abiks basseinivee eest hoolitsemisel. Levinumad veeprobleemid ja nende lahendused on toodud juhendis. Äärmiselt kasulik lisand probleemsele veele.

3. BASSEINI KASUTUSJUHEND  –basseini kasutusjuhend – lugege see kindlasti enne seadistamist läbi. Tänu sellele parandate kokkupanekut ja väldite tarbetuid vigu.

4. PARANDAMISE KOMPLEKT – võimas  remondikomplekt kõikidele vinüültoodetele. Plaastrid sobivad suurepäraselt toote äkilise kahju korral. Lihtne kasutada – piisab remonditud pinna põhjalikust puhastamisest ja kuivatamisest. Plaastrid  isekleepuvate kleebiste kujul.

5. RANNAPALL – värviline täispuhutav  pall, mis sobib ideaalselt basseini või randa. Pallil on  kaitseklapp. See on valmistatud  sertifitseeritud, vastupidavast vinüülist. See on soolase vee suhtes vastupidav.

6. KÕRVA- JA NINATROPID  – nina- ja kõrvatropid on  asendamatu lisand  laste basseinimängudele. Tänu neile saab teie laps kartmatult veelõbusse sukelduda. Komplekti kuulub mugav ja kompaktne pakend, mis  hõlbustab kogu komplekti transporti ja ladustamist.

7. SUKKELDUMISPRILLID  – prillid  kaitsevad silmi  tõhusalt vee eest. Need on valmistatud vastupidavatest materjalidest, lateksivabad, et kaitsta silmi võimaliku ärrituse eest. Objektiivid on kaitstud UV-kiirte eest, lisaks on need kaetud spetsiaalse kattega, mis tagab 100% nähtavuse vee all – ei udutu. Neil on elastne peapael, mille tõttu sobivad prillid ideaalselt näokujuga. Prillid, mis on mõeldud lastele vanuses 3 kuni 8 aastat.

Title

Go to Top