Treeningkummide komplekt A401169

18.00

Saadaval järeltellimisel

Treeningkummidega on võimalik teha palju erinevaid harjutusi või mitmekesistada olemasolevaid- kõik parandavad lihastoonust.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Kummide komplekt A401169 Kategooria:

Kirjeldus

Treeningkummide komplekt A401169

Treeningkummid või treeninglindid, treeningkummid või takistuskummid on tooted, mida kasutatakse jõu- või aeroobsel treeningul. Neid kasutavad professionaalsed mängijad, treenerid, spordiamatöörid ja füsioterapeudid. Lindid on soovitatavad kõigile, kes soovivad oma keha tugevdada. Treeningkummidega on võimalik teha palju erinevaid harjutusi, mis parandavad lihastoonust.

Suurim pluss on võime treenida lihaseid, minimeerides samal ajal vigastuste esinemist või liigeste ülekoormust. Tänu sellele saab neid kasutada taastusravis nõrgenenud lihaste parandamiseks pärast vigastusi või operatsioone.  Need on eriti soovitatavad inimestele, kes veedavad suurema osa päevast igapäevaselt laua ees. Sel juhul kasutatakse neid lõõgastumiseks ja venitamiseks pärast rasket tööaega. Treeningkummid kasutatakse ka lihaste mobiliseerimiseks ja soojendamiseks enne nõuetekohast jõutreeningut ja selle mitmekesistamiseks. Aktiivsus lintidega mitte ainult ei tugevda kogu keha, vaid võimaldab teil tõhusalt võidelda tselluliidi ja suurendab naha tugevust.

Vastupidavuskummidega treenimine treenib lihaseid kogu liikumise vältel. Mida suurem on vastupanu, seda suurem on kummi venitamiseks vajalik lihasjõud. Õige harjutuste tehnika vastupanukummidega soodustab paremat lihastunnet ja liikumise kontrolli, mis võib olla kasulik vabakaalutreeningul. Takistuslindid on seda huvitavamad, sest need pakuvad vastupidavust kõigis suundades, mis võimaldab meil lihaseid põhjalikult arendada. Kummi saab kasutada eraldi treeningvarustusena või jõutreeningu täiendusena. Need võimaldavad teil luua uusi variatsioone ja mitmekesistada oma treeningut, tänu millele on väiksem oht rutiini sattuda, mis omakorda on seotud treeningu stagnatsiooniga.

Vastupanukummidega harjutuste mõju on:

 • lihasmassi suurenemine;
 • figuuri skulptureerimine (liigse keharasva vähendamine);
 • liigeste paindlikkuse ja liikuvuse parandamine;
 • tugevdada kõiki lihasgruppe.

See on valmistatud looduslikust lateksist, mis tagab selle vastupidavuse ja tugevuse.

Komplekt sisaldab:

 • 5 erineva tugevusega kummilinti.
  • Roheline 4,5 kg,
  • Sinine 6,8 kg,
  • Kollane 9 kg,
  • Punane 13,6 kg,
  • Must 18 kg.

Sõltuvalt treenija arengutasemest on võimalik kasutada ühte või mitut kummi, mis on kombineeritud üheks harjutuste komplektiks.

Title

Go to Top