Tegeluskeskus 8in1 Labyrinth Sorter

54.00

Saadaval järeltellimisel

Interaktiivne tegeluskeskus on erksate värvidega,  stimuleerib noorimate kujutlusvõimet ja ergutab nende loovust.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Tegeluskeskus 8in Labyrinth Sorter Kategooria:

Kirjeldus

Tegeluskeskus 8in1 Labyrinth Sorter

Arendav mänguasi, mis meeldib igale väikesele. Puidust hariduskuubik ei ole mitte ainult mitu tundi lõbu, vaid ka õppimine, mis kindlasti tasub end tulevikus ära.

Interaktiivne tegeluskeskus on väga värvikas – erksad värvid  stimuleerivad noorimate kujutlusvõimet ja ergutavad nende loovust. Liikuvate osadega manipuleerimine aitab noorimatel  harjutada väikseid sõrmi, käelisi oskusi ja silma-käe koordinatsiooni.

Hariv tegeluskeskus sobib suurepäraselt nii iseseisvaks mängimiseks kui ka koos vanematega mängimiseks. See täidab kindlasti teie lapse aja ja kaob igavus.

ISELOOMULIK:

  • Sobilik erinevas vanuses lastele- kuubikus on kuus värvilist funktsiooniseina, kus on palju huvitavaid ülesandeid noorematele ja vanematele lastele. Lisaks on ülaosas rõõmsavärviline põimimine ja allosas Hiina mängulaud.
  • Mitmekülgne – hariduskuubiku abil saab laps õppida numbreid, õppida lugema, treenida mälu, loogilist mõtlemist ja lihtsaid matemaatikaülesandeid, õppida värve, kujundeid, lugeda tunde jne.
  • Huvipakkuv – kuubik on peamiselt ilusad, erksad värvid, mis stimuleerivad noorimate kujutlusvõimet ja ergutavad nende loovust. Interaktiivse kuubikuga mängimine on ka käeliste oskuste ja silma-käe koordinatsiooni harjutus.
  • Ohutu – mänguasi on ohutu ka kõige noorematele. Kõik puidust elemendid on täiuslikult lihvitud ja värvitud keskkonnasõbralike värvidega. Pealegi puuduvad väljaulatuvad, teravad elemendid, mis võiksid lapsele kahjustada. Kuubikul on CE ja EN 71 sertifikaadid.

MÕÕTMED:

  • Kõrgus koos põimimisega: 37cm.
  • Kõrgus ilma põimimata: 20cm.
  • Aluse läbimõõt: 25cm.
  • Ploki mõõtmed: umbes 3 x 3cm.

PAKENDI MÕÕTMED:  25,5 X 25,5 X 21 cm.

 

Title

Go to Top