Suur XXL joonistusmatt tarvikutega

Suur XXL joonistusmatt tarvikutega

39.60

Saadaval järeltellimisel

Spetsiaalse veega täidetud pliiatsi abil saate luua ainulaadseid jooniseid, mis kuivades kaovad. Komplektis on koguni 3 veemarkerit!

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Aida online XXL matt Kategooria:

Kirjeldus

Suur XXL joonistusmatt tarvikutega

Magic Water Painting Mat on ideaalne kingitus igale väikelapsele. Spetsiaalse veega täidetud viltpliiatsi abil saate luua ainulaadseid jooniseid, mis kuivades võluväel kaovad. Komplektis on koguni 3 veemarkerit!

Väiksemad lapsed saavad näppudega maalida ja kätest või jalgadest jäljendeid teha, neid tuleb lihtsalt veega niisutada.

Võlupliiats ei jäta beebi nahale ja riietele jälgi. Suurematele lastele on olemas numbrite ja kujunditega mall ning raamat joonistamise õppimiseks.

Vesimati peal värvimiseks saad kasutada nii komplekti kuuluvaid elemente kui ka luua omapäraseid unikaalseid tööriistu! Kasutage veega leotatud käsi ja jalgu, niisket rätikut või käsna ja vaadake, mida saate välja võluda! Pärast mängimist laske matil kuivada. Mõne minuti pärast on toode uuesti kasutusvalmis.

Matiga mängimine  parandab  lapse käelist osavust, õpetab esemeid käsitsema, pintslit ja pliiatsit õigesti hoidma. Arendab loovust ja kujutlusvõimet . Sellistest oskustest sõltub lapse edasine edu koolis.

ISELOOMULIK.

  • Täielik komplekt tarvikuid karbis: (sisaldab kolm vesipliiatsit + 8 väikest kujundit + neli plastikust šablooni + rullide komplekt + fotoalbum)
  • Matt.

Title

Go to Top