Suur pildiraam Iso Trade 10-le fotole (mitmekülgne värvivalik)

31.20

Saadaval järeltellimisel

Raam koosneb 10 omavahel ühendatud ristkülikukujulisest raamist ja sinna mahuvad fotod, mille maksimaalne suurus on 10x15cm.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Suur pildiraam Iso Trade 10-le fotole

Hoidke oma mälestusi ühes kohas! Tänu fotode lõuendile saate originaalsel viisil koguda elu tähtsamaid ja ilusamaid hetki, naeratusi ja emotsioonihetki. Saate iga päev vaadata inimesi, kes võivad olla kodust kaugel.

Raam koosneb 10 omavahel ühendatud ristkülikukujulisest raamist ja sinna mahuvad fotod, mille maksimaalne suurus on 10x15cm (nähtav 9x14cm). See on üks fotode standardsuurustest, seega pole vaja neid kärpida, kui need on sel viisil arendatud. 6 kaadrit olid paigutatud horisontaalselt ja 4 vertikaalselt ning tervik oli komponeeritud huvitavasse asümmeetrilisse ruumilahendusse. Pildiraam on praktiline, sest tänu fotode kombinatsioonile säästame majas ruumi 10 traditsioonilise raami eraldi paigutamiseks . Ornament pakub lihtsat ja lihtsat võimalust riputada või kuvada mitu fotot ühes kohas ilma liigse pingutuseta. Fotode paigutus annab huvitava dekoratiivse efektisest saame huvitava kollaaži. Raam annab ruumidele ainulaadse iseloomu ja lisab neile ainulaadset võlu. See on kena sisekujunduse aktsent.

See on ohutu, kuna sellel ei ole fooliumiga asendatud klaase. See lahendus tagab, et kate ei purune. Seega on see ideaalne lahendus inimestele, kellel on kodus väikesed lapsed või lemmikloomad. See on valmistatud plastikust, mis on kerge, lihtne ja mugav paigaldada.

Raam näeb hea välja igas toas, olgu selleks magamistuba, esik, köök või lastetuba. Raami saab hõlpsasti seinale riputada või edukalt mööblile asetada (sel juhul peab see toetuma vastu seina). Pildiraam on esteetiline ja sobib kõigi seinte värvidega, samuti ei lähe vastuollu selle vahetus läheduses olevate mustritega. Pildiraam on ideaalne kingitus igaks sündmuseks.

ISELOOMULIK.

  • Praktiline- raami mahub ühte kohta kuni 10 fotot suurusega 10x15cm (väljast on näha 9x14cm formaati); tänu ühendatud elementidele säästame kodus ruumi traditsiooniliste 10 raami seadistamiseks, lihtne viis mõne pildi vaevata üles riputamiseks.
  • Dekoratiivne efekt- raam on originaalse kujuga. Fotode paigutus annab huvitava kollaažiefekti. See on sisekujunduses kena aktsent ja lisab sellele iseloomu.
  • Ohutu – raam on plastikust ja ilma klaaspindadeta, mis garanteerib, et see põrandale kukkudes katki ei lähe ning seetõttu on see ideaalne lahendus inimestele, kellel on kodus väikelapsed ja lemmikloomad. Foolium kaitseb fotosid kahjustuste ja tolmu eest.
  • Lihtne paigaldamine – lihtsalt sisestage sellesse fotod ja saate selle hõlpsalt riputada või vastu seina toetada. Tänu pöörlevatele riividele saab fotode vahetamiseks tagapaneeli hõlpsalt eemaldada.
  • Värvus: valge.
  • Maksimaalne foto suurus: 10×15 (nähtav väljastpoolt, foto suurus on 9x14cm).
  • Materjal: plastik, foolium.
  • Mõõdud (pikkus / laius / paksus): 54/49 / 2cm.
  • Kaal: 700g.

 

Title

Go to Top