Rippstatiiviga grill Kaminer 9792

117.60

Saadaval järeltellimisel

Tänu oma disainile ühendab see 3 funktsiooni: kamin, grill ja konstruktsioon, mis hoiab resti päris tule kohal.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Kaminer 9792 01 Kategooria:

Kirjeldus

Rippstatiiviga grill Kaminer 9792

Kaminer grill on loodud kõige nõudlikumaid kasutajaid silmas pidades. Tänu oma disainile ühendab see 3 funktsiooni: kamin, grill ja konstruktsioon, mis hoiab resti päris tule kohal. Saab teha suures kausis lõket ja küpsetada vorstikesi pulkadel või asetada need komplekti kuulunud kroomrestile. Või võite lihtsalt istuda lõkke ääres ja nautida soojust, mis sealt voolab.

Grill on varustatud  spetsiaalsete konksudele kinnitatava vastupidava ketiga, saate selle külge riputada resti ja veelgi enam  reguleerida selle kaugust tulekoldest. See annab teile täieliku kontrolli nõudega toimuva üle. Kui soovite vorste küpsetada, asetage rest madalamale ja kui need on valmis, tõstke need kõrgemale. Tänu sellele ei põle need ära ega külmeta.

Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Selle kauss ja jalad on valmistatud  roostevabast terasest. Tänu sellele on see vastupidav kõrgetele temperatuuridele ja sellel on ka vastupidav kroomitud rest. See on värvitud pulbermeetodil, mis takistab rooste teket ja muudab selle suurepäraseks.

Grilliga on kaasas tarvikud, mis võimaldavad valmistada imelisi roogasid: spaatel, kahvel ja tangid. Valmistatud  roostevabast terasest. Neil on mugavad puidust käepidemed ja tänu spetsiaalsetele rihmadele saate neid kõikjale riputada. Traditsioonilist grilli aitab süüdata spetsiaalne süütaja. Nüüd võtab see vaid mõne hetke. Komplektis on ka tulekindel teflonist mittenakkuva kattega grillmatt, tänu millele saad kergesti grillida juurvilju, mune või liha ilma rasva kasutamata.

ISELOOMULIK.

 • Värvus: must, hall.
 • Materjal: roostevaba teras.
 • Resti läbimõõt: 49 cm.
 • Resti kõrguse reguleerimine: 30-67 cm.
 • Mõõdud (laius / kõrgus): 60/152 cm.
 • Kaal: 5 kg.

Komplektiga kaasas:

 • Grill.
 • Kroomrest.
 • Statiiv.
 • Spaatel, tangid, kahvel.
 • Süütaja.
 • Teflonmatt.

KAMINER 3-in-1 grill on seade, mis sobib kindlasti suurepäraselt maatükkide ja aedade omanikele. Tänu sellele jääb muru või muu pinnas, mille eest hoolitsete, puutumata. See ainulaadne varustus on kuldne kesktee, mis ühendab kolde ja grilli funktsioonid. See sobib suurepäraselt ka resti tõelise tule kohal toetava konstruktsioonina. See annab toidu valmistamisel palju võimalusi. Võid neid küpsetada nii pulgal, fooliumis kui kroomrestil. Lisaks  on reguleeritav kett, mille küljes praerest ripub. See annab teile täieliku kontrolli sellel olevate toodete üle.

Seadmed  on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele ja korrosioonile. Kolde on varustatud  3 paksu jalaga– see konfiguratsioon tagab suurima stabiilsuse. Sa ei pea kartma, et kauss kukub ümber ja kahjustab muru või muud pinnast. Puudermeetodil mustaks värvitud see sobib ideaalselt igasse aiakorraldusse.

Ahi on varustatud 3 paksu stabiilse jalaga. Tänu sellele konfiguratsioonile võite olla kindel, et seadmed ei kuku ümber ega kahjusta teie muru või muud pinda.

Title

Go to Top