Reguleeritavad rulluisud Movino Cruzer B2 38-41 (mitmekülgne värvivalik)

Reguleeritavad rulluisud Movino Cruzer B2 38-41 (mitmekülgne värvivalik)

104.40

Saadaval järeltellimisel

Cruzer B2-l on 4-astmeline suuruse reguleerimine vahemikus 38-41 (sisetalla pikkus 24-26cm). Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Reguleeritavad rulluisud Movino Cruzer B2 38-41

Movino Cruzer B2-l on 4-astmeline suuruse reguleerimine vahemikus 38-41 (sisetalla pikkus 24-26 cm). Reguleerimissüsteem on kiire ja töökindel.

Premium ABEC9 laagrid ja suured rattad võimaldavad saavutada suuremat kiirust, et saaksid teel olles lõbusamalt olla. Cruzer B2 mudelil on rattad läbimõõduga 80 mm ja laiusega 24 mm (suurus L).

Movino Cruzer B2 inline libisemine on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist, mis muudab selle kergeks ja stabiilseks ning neelab suurepäraselt ka vibratsiooni. Alumiiniumaluseid iseloomustab kõrge tugevus ja vastupidavus.

Cruzer B2 mudelil on TPR-pidur, mis on paigaldatud paremasse klotsi. Vajadusel saab piduri kiiresti ja tõhusalt üle kanda vasakule klotsile. Te ei vaja selleks lisatööriistu – võti on karbis.

Meelelahutuslikud rulluisud, mis on loodud peamiselt aktiivsetele noortele. Kõrgklassi komponendid, jalatsi mugav täidis, alumiiniumist kelk ja läbimõeldud kinnituste süsteem ning kogu asja täiendab stiil, mis püüab pilku.

Teie mugavuse ja ohutuse tagamiseks on mudelil Cruzer B2 kolmekordne kinnitussüsteem: lukk, paelad ja Velcro. Lukk on konstrueeritud selliselt, et võimaldaks jalatsi kiiret ja tõhusat kinnitamist ning samas väldiks selle avanemist sõidu ajal.

Movino Cruzer B2 uiskudel on kiire ja töökindel suuruse reguleerimise süsteem ühe nupuvajutusega. Neljaastmeline vahemik suuruste 38 ja 41 vahel võimaldab reguleerida jalatsi jalapikkusele vahemikus 24 kuni 26 cm.

Movino Cruzer B2 külglibisemine on disainitud nii, et oleks maksimaalne sõidumugavus. Õigesti tasakaalustatud raskuskese võimaldab säilitada sõidu ajal õiget kehahoiakut. Kvaliteetne alumiiniumsulam tagab vastupidavuse, säilitades samal ajal väikese kaalu. Alumiiniumkonstruktsioon on jäik ja stabiilne ka suurtel kiirustel.

ISELOOMULIK.

  • Ratta kõvadus: 82A.
  • Ratta materjal: PU.
  • Ratta läbimõõt (mm): 80 mm.
  • Libisemismaterjal: alumiiniumist.

Title

Go to Top