Puldiga juhitav lennuk koos autodega

74.40

Saadaval järeltellimisel

Heli ja valgusega interaktiivne kaubalennuk on mänguasi, mis meeldib kindlasti igale lapsele. Kaasas kaugjuhtimispult.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 07133 lennuk Kategooria:

Kirjeldus

Puldiga juhitav lennuk koos autodega

Heli ja valgusega interaktiivne kaubalennuk on mänguasi, mis meeldib kindlasti igale lapsele.

Suur, 40 cm suurus, liikuvad osad ja värvilised valgustid on omadused, mis võimaldavad väikestel kulutada pikki tunde muretult mängides. Pärast ühe neljast masina katusel olevast nupust vajutamist lennukist kostuvad helid jäljendavad muuhulgas lennujaama helisid või stjuardessi häält.

Kaugjuhtimispult võimaldab tasasel pinnasel lennukil kiirendada, tänu millele suudab läbida pika vahemaa – täpselt nagu lennurajal!

Mängulennukil on turvaline, voolujooneline disain, realistlik disain ning valgus- (punane, roheline ja sinine) ja heliefektid.

Üleval, lennuki ees, on meil 4 nuppu, hüüumärgiga nuppu vajutades ütleb stjuardess inglise keeles, et lend on kohe algamas.

Teised nupud mängivad sõbralikku muusikat, õpetavad sõnavara, tänu millele saab teie laps mängu kaudu inglisekeelset kõnet arendada.

Lennuk on tõelise transpordimasina peegeldus, mis on loodud autode või muude suurte kaupade vedamiseks .

Nüüd saad mängida piloodi rolli ja asuda ise taevakõrgusele teekonnale! Et autod tekile pääseksid, avage lennuki vöör ja pikendage platvormi. Saate neid laadida ka ülalt või sisestada need tagumisse ülestõstetavasse veermikusse.

Mängige ilma piiranguteta ja kasutage oma kujutlusvõimet, et reisida taevasse ja transportida esemeid ühest maailma nurgast teise!

ISELOOMULIK.

  • Kaasas kaugjuhtimispult, mis võimaldab iseseisvat juhtimist. Pult on varustatud pika antenni ja kahe nupuga.
  • Lennuki mõõtmed:
    • 40 cm x 40 cm x 17 cm.
  • Pakendi suurus:
    • 50 cm x 15 cm x 33 cm.
  • Reisilennuki toiteallikaks on 2 tk 1,5V AA akut, mis ei kuulu komplekti ning 3,7V 800 mAh aku.

Mänguasjal on CE sertifikaat, see on valmistatud lastele mõeldud seifist, tugevast ja vastupidavast materjalist, mis tagab pika kasutusea. Mõeldud üle 3-aastastele lastele.

Title

Go to Top