Puhastuskäru Little Helper Casdon 675/674 (mitmekülgne värvivalik)

66.00

Saadaval järeltellimisel

See koristuskäru on varustatud erinevat tüüpi tarvikutega, tänu millele saab laps selle tegevuse ajal igapäevase koristamisega liituda.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: Little Helper Casdon 674/675 Kategooria:

Kirjeldus

Puhastuskäru Little Helper Casdon 675/674

Little Helper Deluxe puhastuskäru on loodud kiiresti kasvava Casdoni ettevõtte poolt, mis disainib kvaliteetseid mänguasju, mis imiteerivad kodumasinaid lastele. Komplekti põhielement on jalutuskäru ratastega,mis muudab lamedatel pindadel liikumise lihtsaks jamugav käepide jalutuskäru lükkamiseks. See jalutuskäru on varustatud erinevat tüüpi tarvikutega, tänu millele saab laps selle tegevuse ajal igapäevase puhastusega liituda või vanemaid imiteerida. Siit leiame kühvliga harja, mopi koos ämbriga, millel on mop pigistaja, eemaldatava lapiga mop, puhastusvedeliku pudel ja väike käsitolmuimeja imemisfunktsiooniga. Kõik selles sisalduvad tarvikud on tõeliste puhastustarvikute miniversioonid, nii et laps saab tõesti teha seda, mida vanemad teevad. Puhastuskomplekt Casdonast on suurepärane mänguasi igale lapsele, kes armastab oma vanemaid igapäevaste tegevuste ajal imiteerida.

ISELOOMULIK.

  • Komplekti kuuluvad: käru, mopp eemaldatava lapiga, veeämber mopikuivatiga, hari, hari kühvliga, puhastusvedelik (imitatsioon), prügikott.
  • Lisatarvikute mõõdud: käru 52 cm (kõrgus) x 27 cm (laius), mopp 42,5 cm, veeämber 18,5 cm (kõrgus) x 17 cm (läbimõõt), hari 42 cm, kühvel 18,5 cm, väike hari 16,5 cm, vedelikupudel 9,5 cm pikk.
  • Mänguasja kasutamiseks on vaja kasutada 3 AA patareid(ei kuulu komplekti).
  • Pakendi mõõdud: 48,5 x 28,5x 19,5 cm.
  • Mänguasja, mis on mõeldud lastele alates 3. eluaastast.

Title

Go to Top