Pudelisoojendaja Grundig 3in1

Pudelisoojendaja Grundig 3in1

63.60

Saadaval järeltellimisel

Serveeritud toitude temperatuur on väga oluline, sest see aitab väikestel korralikult seedida, mis tähendab ka tervislikku arengut.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Grundig 3in1 8715349200050 Kategooria:

Kirjeldus

Pudelisoojendaja Grundig 3in1

Pudelisoojendaja on üks tooteid, mida  iga lapsevanem peaks hankima, eriti oma lapse elu alguses. Serveeritud toitude temperatuur on väga oluline, sest see aitab väikestel korralikult seedida, mis tähendab ka tervislikku arengut.

Tänu kaasaegse tehnoloogia kasutamisele säilitab lapse toit oma täisväärtuslikud toiteomadused. Sisseehitatud funktsioon takistab vee tungimist toidu sisse. Keris on kohandatud töötama plastiku, silikooni ja klaasiga. See tähendab, et see võimaldab kasutada praktiliselt igat tüüpi pudeleid.

Peale pudelite kuumutamise ei takista miski lõunasöögiga purkide seadmesse lisamast. Lisaks toidu toiteväärtuse säilitamisele on valmistamise aeg sama oluline. Meie seade on tõesti kiire, mis võimaldab teil igal ajal oma beebi nälga rahuldada.

Seade võib ohutult töötada täistööajaga 24 tundi, tagades, et eine või piim on alati õige temperatuuriga. Samuti on viitkäivituse funktsioon – pärast määratud aja loenduse lõppemist hakkab seade ise tööle.

Soojendaja on varustatud ka sterilisaatoriga. Kuni 99 kraadini ulatudes saab see luti, pudeli või purgi hõlpsalt puhastada, nii et te ei pea muretsema bakterite pärast.

ISELOOMULIK.

  • LCD ekraan
  • Töörežiimi valiku funktsioon
  • Steriliseerimise funktsioon
  • Optimeeritud küte

 

Title

Go to Top