Onni ehitustorud XXL

55.20

Saadaval järeltellimisel

See on laste seas populaarne ehitustorude uus versioon, kuid suurendatud XXL versioonis . Torukujulised elemendid on kuni 38 cm pikad

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Doris ehitusplokid XXL Kategooria:

Kirjeldus

Onni ehitustorud XXL

Mega komplekt, mis koosneb koguni 68 elemendist : suured torud – ehituskõrred ja pistikud.

See on laste seas väga populaarne ehitustorude uus versioon, kuid suurendatud XXL versioonis . Üksikud torukujulised elemendid on kuni 38 cm pikad, nii et saate ehitada konstruktsioone, milles laps saab end peita. Labürindid, telgid ja majad pole probleem! Konstruktsioon on nii stabiilne, et saate selle teki või voodikattega katta ja luua lapsele suurepärase aluse mängimiseks.

Väike insener paneb uue struktuuri kiiresti ja tõhusalt üles! Samuti saate mängida koos pere või teiste lastega.

ISELOOMULIK:
  • LIITUMINE: Uuenduslikud kuulikujulised ühendused, mis ühendavad elemendid jäigalt ja kindlalt . Pallil on palju auke erinevate nurkade all , et saaksime ehitada mis tahes hoone, mida ainult laps ette kujutab. Uuenduslik elementide kiire ühendamise süsteem paneb lapse kiiresti ja meelsasti arendama oma loomingulisi oskusi.
  • TORUD: Torud pikkusega kuni 38 cm võimaldavad ehitada suuri, kuid stabiilseid ja vastupidavaid konstruktsioone. Komplekte saab kombineerida üha suuremate konstruktsioonide ehitamiseks, suurendades seeläbi raskusastet.

Komplekt sisaldab:

  • 50 toru: umbes 38 cm pikad.
  • 18 kinnitusdetaili: umbes 5 x 5 cm.

Pakendi mõõtmed: 37,5 cm x 30 cm x 8 cm.

Mänguasi, mis on mõeldud üle 3 -aastastele lastele.

Title

Go to Top