Õliradiaator Adler AD7811 2500W

116.40

Saadaval järeltellimisel

Tõhus õlikütteseade. See võimaldab soojendada ruumi, kus radiaatorid puuduvad või on ebapiisavalt tõhusad.

Tarne 2-4 nädalat

2 aastane garantii

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Õliradiaator Adler AD7811 2500W Kategooria:

Kirjeldus

Õliradiaator Adler AD7811 2500W

Tõhus õlikütteseade. See võimaldab soojendada ruumi, kus radiaatorid puuduvad või on ebapiisavalt tõhusad. Küttesüsteemi rikke korral hädavajalik. Kütteseade võimaldab teil temperatuuri reguleerida ja töötab 3 võimsusastmel. Ohutuks kasutamiseks on seade varustatud ülekuumenemiskaitsega. Radiaator on valmistatud elegantse joonega, nii et seda saab paigutada kodus külaliste või kontoris asuvate klientide vastuvõtu kohale. AD 7811 versioonil on 13 soojendusriba ja võimsus 2500W.

ISELOOMULIK:
  • Radiaator on varustatud ülekuumenemiskaitsega, seega on selle kasutamine äärmiselt ohutu ega nõua ruumis pidevat kohalolekut. Saate selle muretult oma lapse magamistuppa panna!
  • Meie toote suur eelis on mitte ainult stiilne disain, vaid ka radiaatori praktiline struktuur.
  • Seadme tööst märku andev diood võimaldab juhtida selle tööd ka öösel.
  • Kaablikamber, suur kandekäepide ja painduvad rattad muudavad radiaatori mitte ainult praktiliseks, vaid ka väga lihtsaks ruumide vahel liikumiseks. See on kaasaskantava küttekeha suur pluss ja te ei pea põranda kriimustamise pärast muretsema.
  • Seadme temperatuuri ja võimsuse juhtnupud nähtaval ja kergesti ligipääsetaval kohal võimaldavad seadme mõne hetkega sisse lülitada, seadistada ja välja lülitada!

Title

Go to Top