Montessori Cymbals palli toksimise mäng

40.80

Saadaval järeltellimisel

Koosneb kolme värvilise kuuliga alusest, millesse on peidetud taldrikud. Komplekti kuulub väike haamer toksimiseks ja pulk pillimängu jaoks.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Cymbals montessor Kategooria:

Kirjeldus

Montessori Cymbals palli toksimise mäng

Puidust mänguasjakomplekt igale väikelapsele!

See koosneb kolme värvilise kuuliga alusest, millesse on peidetud taldrikud. Komplekti kuulub ka väike haamer toksimiseks ja pulk pillimängu jaoks.

Kõik elemendid (välja arvatud metallist taldrikud) on valmistatud puidust. Puit on hoolikalt lihvitud, et laps ei saaks ühestki killust haiget. Mänguasjal pole teravaid servi. Elemendid värviti mittetoksiliste värvide ja puitlakiga.

Haamer õpetab keskendumist, harjutab sõrmede haardumist ja mõjutab positiivselt lapse mustri arengut ja liigutuste koordinatsiooni. Lisaks võimaldab haamriga löömine tühjendada isegi kõige rabedama väikelapse energiat.

Montessori stiilis mänguasju või abivahendeid hindavad vanemad üle kogu maailma. Lihtsad vormid, looduslikud materjalid, konkreetsed ülesanded – kõik see sobib noore kujundamise filosoofiaga, keskendudes tema iseseisvuse arendamisele. Need põhinevad väikelaste julgustamisel ja võimaldamisel avastada, õppida ja tegutseda, äratades samal ajal uudishimu maailma vastu.

Nende abivahendite hulka kuuluvad ka lihtsad muusikariistad, näiteks taldrikud, mis aitavad teie lapsel helisid õppida ja loovust arendada.

Haamrit saab kasutada koos taldrikutega, või võite need välja võtta. Puidust mänguasjad on keskkonnasõbralikud mänguasjad. Komplekt meeldib vanematele, kes otsivad oma väikelapsele ökoloogilisi tarvikuid.

MÕÕTMED:

  • Mänguasja mõõtmed: 29 x 14 x 15cm.
  • Pakendi mõõtmed: 31 cm x 16 cm x 16cm.

Title

Go to Top