Masha ja karu nukk Simba riietega

72.00

Saadaval järeltellimisel

Laulev Masha nukk kleitidega. See muinasjutt räägib loo ebatavalisest sõprusest väikese tüdruku Masha ja suure karu Misha vahel.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Simba 109301082 Kategooria:

Kirjeldus

Masha ja karu nukk Simba riietega

Laulev Masha nukk kleitidega. Nukk põhineb vene animeeritud lastesarjal “Masha ja Karu”. See muinasjutt räägib loo ebatavalisest sõprusest väikese tüdruku Masha ja suure karu Misha vahel.

Masha nukul on kummist pea, käed ja jalad. Pehmest kangast keha ja suured rohelised silmad. Nukul on kena, naeratav nägu ja see sarnaneb selle seeriakaaslasega.

Ta on riietatud tumeroosasse kleiti ja valgesse pikkade varrukatega T-särki ning tal on tumeroosa rätik peas. Tema kingad on tumeroosad ja kollaste elementidega. Riideid saab nukust eemaldada.

Komplekt sisaldab veel kahte lisakomplekti, milles saab Mashat riietuda: heleroosa kleit polka täppidega valge ja sinine kleit meremehe stiilis.

Nukk, kui seda kõhule vajutatakse, mängib meloodiat. Lisaks sisaldab komplekt kammi ja 4 patsikummi kahes värvitoonis: sinine ja roosa, mis võimaldab teil Mashale teha soenguid.

See imeline nukk rõõmustab iga väikest Masha ja tema karusõbra Misha seikluste fänni, pakkudes pikki tunde rõõmsat lõbu. Tänu tugevale töökindlusele ja suurele tähelepanule detailidele teenib mänguasja lapsi pikka aega.

ISELOOMULIK.

  • Pakendi mõõdud: 34.2 x 32.6 x 12 cm.
  • Nuku kõrgus: umbes 30cm.
  • Mänguasi, mis on mõeldud lastele alates 3. eluaastast.

Title

Go to Top