Kontorikapp Alice 2D (mitmekülgne värvivalik)

220.80

Saadaval järeltellimisel

Kontori raamaturiiul ALICE on asendamatu mööbliese igas kodus või kontoris. Raamaturiiuli olemasolu aitab kontoris või ruumis korda hoida.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kontorikapp Alice 2D

Kontori raamaturiiul ALICE on asendamatu mööbliese igas kodus või kontoris. Raamaturiiuli olemasolu aitab kontoris või ruumis korda hoida. Teised eelised on ruumi kokkuhoid ja võimalus hoida palju dokumente. Raamatukappi saab kasutada ka esikus kinga/riidekapina.

ALICE sarja mööblit iseloomustab teostuse lihtsus, tänu millele sobib kontori raamaturiiul paljudesse interjööridesse. Seeria mööbel  on saadaval  kahes värvivariandis: valge matt ja sonoma tamm.

Kontori raamaturiiul on valmistatud 16 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist. Kapi riiulite servad on viimistletud valge mööblispooniga. Kapis kuus riiulit, mis on paigutatud samade võrdsete vahedega. Tervikut täiendab satiinvärvi  käepidemete kasutamine.

MÕÕTMED:

  • Sügavus: 34 cm.
  • Laius: 70 cm.
  • Kõrgus: 189 cm.

Mööbli parima visuaalse seisukorra säilitamiseks tuleks kapi pind puhastada pehme lapiga. Tugevate kemikaalide kasutamist on soovitatav vältida!

Kapp on ise monteerimiseks. Pakume kõiki mööbli kokkupanemiseks vajalikke elemente. Lisaks sisaldab toode selgeid  juhiseid, mis annavad kasutajale teada, kuidas riidekappi õigesti kokku panna.

Title

Go to Top