Kõlarid Logitech Z333 2.1 SUBWOOFER RMS 40W

87.60

Saadaval järeltellimisel

Tarne 2-4 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: LOGITECH Z333 Kategooria:

Kirjeldus

Kõlarid Logitech Z333 2.1 SUBWOOFER RMS 40W

Vali heli ja võimas bass filmide, mängude ja muusika jaoks. See 2,1 kõlariga komplekt 80 W tippvõimsusega / 40 W RMS võimsusega tagab maksimaalse helitugevuse, samas kui ettepoole suunatud subwoofer kiirgab rikkalikku bassi.

Ühendage kaks ühilduvat seadet, kasutades sisendit 3,5 mm või RCA.

Edasisuunas liikuv bassikõlar kiirgab rikka bassi, lisades filmidele, mängudele ja muusikale uue mõõtme. Nautige võimast bassi, mida saate kuulda ja tunda.

Bassitase on individuaalsete eelistuste küsimus. Eraldi helitugevuse reguleerimine võimaldab teil subwooferi poolt väljastatavate madalate helide taset reguleerida ilma satelliitkõlarite helitugevust muutmata. Saate valida endale sobivaima bassi taseme. Eraldi helitugevuse regulaator võimaldab teil ka kauguse kompenseerimist teha. Kui bassikõlar asub laua all või kinnises kohas, saate bassi helitugevust reguleerida, et süsteem täpselt tasakaalus hoida ja teie keskkonda täpsustada.

Juhtmega juhtpaneel sisaldab lihtsaid juhtelemente.

ISELOOMULIK.

  • 80 W tippvõimsus / 40 W RMS võimsus tagab maksimaalse helitugevuse tänu kahele satelliitkõlarile ja suurele bassikõlarile. Nautige rikkalikku, selget ja valju heli.
  • Ühendage kaks ühilduvat seadet, kasutades sisendit 3,5 mm või RCA. Heliallikate vahel vahetamisel pole vaja seadmeid lahti ühendada.
  • Juhtmega juhtpaneel võimaldab hõlpsat juurdepääsu toite ja helitugevuse juhtimisele, aga ka kõrvaklappide pesale. Reguleerige bassi taset bassikõlari tagaküljel asuva spetsiaalse juhtnupu abil.
  • Kõlarikomplekt Z333 pakub tippvõimsust 80W ja RMS-i püsiväärtust 40W.

Komplektis:

  1. Keskkõlar – subwoofer.
  2. 2x satelliitkõlar.
  3. Täielik juhtmestik.

Lisainfo

Kaal 5.2 kg

Title

Go to Top