Kiiver Meteor CM04 58-60cm (mitmekülgne värvivalik)

43.20

Saadaval järeltellimisel

PVC-st valmistatud kiivri kõva väliskest katab praktiliselt kogu pea, sealhulgas oimu- ja kuklaosa, mis on kõige tundlikumad.

Tarne 1-3 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kiiver Meteor CM04 58-60cm

Jalgrattakiiver on mõeldud pea kaitsmiseks sõidu ajal. Samuti on oluline, et see ei tekitaks ebamugavust ka pikematel reisidel ja oleks ka stiilne. CM04 on ülaltoodud funktsioonidega ideaalne pakkumine. See toimib hästi erinevate, veelgi ekstreemsemate rattasõidu vormide, aga ka rula, rulluiskude ajal. PVC-st valmistatud kiivri kõva väliskest katab praktiliselt kogu pea, sealhulgas oimu- ja kuklaosa, mis on kõige tundlikumad ja vigastuste suhtes vastuvõtlikumad. See maksimeerib kaitset ekstreemse uisutamise või rulapargis sõitmise ajal. Pehme, meeldiva ja eemaldatava vooder tagab väga mugava kiivri kasutamise pikkadel reisidel. Lihtne ja kiire suuruse reguleerimine on võimalik, kasutades süsteemi FIT SIZE, st mitmeastmelist rõngast ümbermõõdu sujuvaks reguleerimiseks. Kiiver on varustatud 15 auguga, mis tagavad pideva õhuringluse pea ümber ja soojuse hajumise. Piisav ventilatsioon kaitseb peanahka liigse higistamise eest. Mugav, üliturvaline ja samas väga kaasaegne kiiver, mis sobib nii linna- kui võistlussõiduks.

ISELOOMULIK.

  • Väliskesta materjal: PVC.
  • Imav materjal sees: EPS.
  • Sertifikaat – toode, mis vastab standardile PN-EN 1078 + A1: 2013 ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu 9. märtsi 2016 määrusele (EL) 2016/425.
  • AIR FLOW süsteem – ventilatsioonisüsteem, mis juhib õhuvoolu läbi kiivri kestas olevate aukude, mõjutamata selle stabiilsust.
  • QUICK-RELEASE süsteem – kiirkinnituspandlad.
  • FIT SIZE süsteem – pealukk – mitmeastmeline rõngas ümbermõõdu sujuvaks reguleerimiseks.
  • Veluurvooder – ülipehme, katsudes õrn, suurendab kasutusmugavust, ei jää juustesse kinni.
  • Eemaldatavad voodrielemendid – higi imavaid elemente on lihtsam puhtana hoida, kuna neid saab tõhusalt pesta ja kuivatada.

Title

Go to Top