Käpapatrull transporter+ Ryder atv-ga

162.00

Saadaval järeltellimisel

Räägib vaprate kutsikate seiklustest, kes Ryderi juhtimisel seisavad silmitsi ohtudega. Komplekti kuuluvad veoauto, Ryderi kuju       atv-ga.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: spinmaster paw patrol transporter Kategooria:

Kirjeldus

Käpapatrull transporter+ Ryder atv-ga

Tuntud ja kõrgelt hinnatud ettevõtte Spin Master poolt loodud toodete kvaliteedi tõttu  loodud mänguasjade seeriast, mis põhineb lastele mõeldud animeeritud sarjal pealkirja all Käpapatrull. See muinasjutt räägib vaprate kutsikate seiklustest, kes – Ryderi -nimelise poisi juhtimisel – seisavad silmitsi erinevate ohtudega. Komplekti kuuluvad  veoauto, Ryderi kuju ja tema atv.

Patrull -laev on toonitud klaasidega valge, sinine ja punane ning selle  tohutu haagis avaneb. Haagise küljel on Käpapatrullio logo kujul spetsiaalne nupp, mida vajutades saavad lapsed kuulda  mitmesuguseid helisid, mida sõiduk teeb – helisignaali, mootoriheli, tagurdamisheli ja palju muud. Heliefektidega nupp on ka haagise sees, mis on täiendavalt varustatud  mobiilse tõstukiga  kutsikatele või Ryderi autodele. Avaneb ka juhikabiin ja selle sisse mahub lausa neli kujukest, lahtikäiva haagiseni aga kuus mänguautot.

See tohutu patrullveok on suurepärane mänguasi igale väikesele Käpapatrulli fännile. See on täiuslik täiendus selle sarja mänguasjadele.

  • Komplekti kuulub veoauto, Ryderi kuju ja tema atv, kleebised ja juhised.
  • Veoauto, millel on  heliefektid  (ainult helid, ilma sõnade või fraasideta).
  • Mänguasi vajab  3 LR6 / AA patareid  (testpatareid kaasas).
  • Pakendi mõõtmed: 71 x 31,5 x 15,3cm.
  • Ryderi kujukese kõrgus: umbes 8cm.
  • Ryder quad mõõtmed: umbes 12 x 7 x 5cm.
  • Mänguasi, mis on mõeldud lastele  alates 3. eluaastast.

Title

Go to Top