Joonistamise projektor Rakett 36 pildiga

48.00

Saadaval järeltellimisel

Sellel projektoril on lausa 3 erinevat funktsiooni, mis garanteerib lõputu lõbu. Reketi abil saab laps kopeerida pilte lisatud 36 mustrist.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Projektoriprojektor Rakett 36 pilti Kategooria:

Kirjeldus

Joonistamise projektor Rakett 36 pildiga

Laste kosmoserakettprojektor on suurepärane vidin kõigile lastele, kes armastavad oma disainiga mänguasju ning armastavad ka joonistada ja maalida.

ISELOOMULIK:

Sellel projektoril on lausa 3 erinevat funktsiooni, mis garanteerib lõputu lõbu. Reketi abil saab laps kopeerida pilte lisatud 36 mustrist, kuvada need seinale, luues mängimiseks ebatavalisi kaunistusi ja tausta ning eelkõige iseoriginaalteosed.

Komplekti kuulub 6 plaati 36 pildimustriga, 6 markerit kõige vajalikumates värvides ja käsn piltide kustutamiseks. Oleme veendunud, et tarvikute komplekt muudab projektoriga mängimise lapse jaoks suurepäraseks meelelahutuseks.

Raketikujulisel projektoril on reguleeritavad nurgad , nii et saate selle suunata lauaplaadi ja seina poole.

Selle projektori jaoks on palju rakendusi – see on multifunktsionaalne mänguasi, mis ei paku mitte ainult naudingut, vaid ka õppimist . Selle toote abil piltide loomine parandab lapse käelisi oskusi ning aitab omandada täpsust ja täpsust, mis on tulevikus vajalik mustrite taastamise või kirjutamise õppimisel.

Projektor meelitab oma välimusega kõiki kosmosefänne – raketti saab kasutada dekoratiivse kujukesena laual, kui laps ei joonista.

Projektor on valmistatud sertifitseeritud materjalidest, mis on lastele ohutud ja vastutavad mänguasja pika eluea eest. Projektori disain ei sisalda teravaid elemente, see koosneb ainult voolujoonelisest ja õrnast kujust, suurendades kasutusmugavust.

Selle projektori kasutamine on lihtne ja väga lihtne ning seda saavad kasutada kõik lapsed. Asetage plaat valitud pildiga mänguasja põhiosasse, käivitage projektor vastavat nuppu vajutades ja joonistage spetsiaalsele lauale koos komplekti kuuluvate pliiatsitega. Pärast pildi valmimist saate selle käsnaga kustutada, vahetada ketast ja uuesti mängima hakata.

MÕÕTMED:

  • Mänguasja mõõtmed:
    • Põhi: 26 cm x 18cm.
    • Joonistusala: 18 cm x 10cm.
    • Projektori raam: 20cm.
  • Pakendi mõõtmed :
    • 47cm x 27cm 7cm.

Title

Go to Top