Iste tasakaaluliikurile Gokart Electric board pad Iso trade

68.40

Saadaval järeltellimisel

Iste muudab mõne hetkega tavalise tasakaaluliikuri kardiks, mis tagab suurepärase võimaluse lõbutsemiseks ja andes uutmoodi sõidukogemuse.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Iso Trade Gokart Electric board pad 9453 01 Kategooria:

Kirjeldus

Iste tasakaaluliikurile Gokart Electric board pad Isotrade

Iste muudab mõne hetkega tavalise tasakaaluliikuri kardiks, mis tagab suurepärase võimaluse lõbutsemiseks ja andes uutmoodi sõidukogemuse. Kontuuriga iste, mis suurendab oluliselt kasutaja sõidumugavust olenemata vanusest.

Raami pikkust saab lihtsalt reguleerida – sujuvaks reguleerimiseks kasutakse lukuga nuppu, mis võimaldab pikkust täpselt reguleerida vastavalt kasutaja eelistustele.

Intuitiivne rool– edasi sõitmiseks vajutage mõlemat sõiduki külgedel olevat käepidet korraga. Pidurdamisel tõmmake käepidemeid enda poole, nagu autol käsipidurit. Pööramiseks, kasutakse ainult ühte käepidet ja teine ​​jääb neutraalasendisse. Sõidu ajal saab jalad hoida tugedel.

Istme pealekandmine on kiire ja lihtne ning ei vaja lisatööriistu; piisab, kui panna tasakaaluliikurile tugevad, metallist pandlad ja kinnitada see tugevate, takjapaelaga kinnitatud elastsete rihmadega. Velcro konstruktsioon võimaldab reguleerida vastavalt erinevatele liikuri paksustele. Tugev konstruktsioon tagab tõrgeteta sõidu ja pika kasutuse.

Iste võtab vähe ruumi, seega on selle ladustamine või transportimine lihtne. Tänu väikesele suurusele saame seda edukalt õue või reisile kaasa võtta.

See sobib suurepäraselt inimestele, kes on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Padi tagab sõidumugavuse ka pikal reisil. Täiusliku kontuuriga iste ning libisemiskindlad käepidemed ja jalatoed tagavad sõidu ajal stabiilse, mugava ja turvalise asendi.

Paks, ilmastikutingimustele vastupidav teraskonstruktsioon tagab toote pikaajalisuse ning võimaldab seda korduvalt taaskasutada. Vastupidav kuullaagriga esiratas tagab probleemideta liikumise.

ISELOOMULIK.

  • Värvus: must ja oranž.
  • Materjal: teras, raud, polüuretaan.
  • Ratas: polüuretaan.
  • Maksimaalne koormus: 130 kg.
  • Sertifikaat: CE.
  • Pikkuse reguleerimine: 40-60cm.
  • Mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 100/55 / ​​31 cm.
  • Kaal: 3,2 kg

* tasakaaluliikur ei kuulu komplekti.

Title

Go to Top