Elektrooniline kassaaparaat Luxma 2387

43.20

Saadaval järeltellimisel

Puutetundliku paneeliga kassas on töökalkulaator, kaardilugeja, heliefekti ja mõõtkavaga skanner. Hea võimalus ühendada tegelikkus mänguga.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Luxma 2387 Kategooria:

Kirjeldus

Elektrooniline kassaaparaat Luxma 2387

Elektrooniline kassaaparaat on aluseks iga kaupluse, restorani, müügiga tegeleva teeninduspunktile. Puutetundliku paneeliga kassas on töökalkulaator, kaardilugeja, heliefekti ja mõõtkavaga skanner. Juba pikka aega on teada, et lapsed õpivad mängu kaudu kõige rohkem. Kassaaparaat sobib suurepäraselt kaubanduse, müügi, ostude põhiprintsiipide omastamiseks.

Komplekt sisaldab:

  • kassaaparaat,
  • mündid,
  • köögiviljad (porgand, tomat, küüslauk, mais, salat, kurk, baklažaan),
  • muna.

Kassaaparaadis on avatud sahtel, kus on kolm sektsiooni rahale. Kalkulaator, mille lisamise, lahutamise, korrutamise, lahutamise võimalus võimaldab teil loendada lihtsaid matemaatilisi operatsioone. Heliefektiga kaardilugeja, mõõtkava, heliefektiga skanner ja paindlik mikrofon.

ISELOOMULIK.

  • -Vajalik: 3 x 1,5 V AA (ei kuulu komplekti).
  • Mõõtmed: 27 x 17 x 15 cm.

Komplekt on ideaalne kingitus väikemüüjatele. See põhjustab mängimise ajal kindlasti palju lõbu. Kassaaparaat on suurepärane viis veenda oma väikelast lugema õppima. Tänu mängule õpib laps matemaatika ja ettevõtluse põhitõdesid. Kogu pakitud värviline, kena karp, töötab suurepäraselt kingitusena.

Title

Go to Top