Dekoratiivne radiaatorimagnet 100×60 (mitmekülgne valik)

76.80

Saadaval järeltellimisel

Vananenud radiaatorite uuendamiseks on ideaalne kasutada magnetkleebiseid. Võimalus valida paljude erinevate mustrite hulgast.

Tarne 2-4 nädalat

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Dekoratiivne radiaatorimagnet 100×60

Teie radiaatori parimad päevad on seljataga? Või äkki soovid värskendada oma kodu ilmet, kuid ei tea, kuidas seda kiiresti ja odavalt teha? Paljud vanemates korterites elavad inimesed on selle probleemiga tuttavad. Uus värv on kallis ja problemaatiline, seega võivad abiks olla meie magnetkleebised. Enamik radiaatoreid on valmistatud metallist, mis on magnetfooliumi jaoks ideaalne substraat. Saate valida mitmete mustrite ja motiivide hulgast – värvilistest puhkusemaastikest kuni linna-, arhitektuurimotiivideni.

ENNE OSTMIST KONTROLLIGE, ET TEIE RADIAATOR ON METALLIST, nt kinnita kerise külge teine ​​magnet (sest on ka alumiiniumist või muust materjalist küttekehasid).

Kate ei sobi vanemat tüüpi radiaatoritele. Ei ole soovitatav kinnitada rohkete reljeefidega radiaatorile.

Magnetvõre sobib ideaalselt igale radiaatorile, millel on vähemalt 50% tasast pinda, mille külge magnet “kleepub”. Samuti on see huvitav lahendus külmikute või nõudepesumasinate ebaatraktiivsetele esikülgedele. See toimib muu hulgas kodus, kontoris, aga ka ilusalongides ja juuksurisalongides.

Tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga õhukesest magnetfooliumist ja trükitud kasutades parimaid trükitehnoloogiaid.

Toode talub küttekeha temperatuuri kuni 50 kraadi (üle selle temperatuuri võib tekkida deformatsioone).

Magneti paigaldamine on lapsemäng ja ei nõua erioskusi ega montaažimaterjale.

Saadetise kättesaamisel asetada magnet sirgendamiseks tasasele pinnale, oodates, kuni see saavutab toatemperatuuri ja seejärel asetada see kerise külge ilma jäljendita sileda poolega.

Saate magneti igal ajal eemaldada, kartmata, et see jätab endast jälgi.

Title

Go to Top