Blender Tefal Blendeo BL2C0130

66.00

Saadaval järeltellimisel

Tefal Blendeo on mugav blender, millel on 4 roostevabast terasest tera, mis tagavad kauakestva segamisefektiivsuse.

Tarne 2-4 nädalat

2 aastane garantii

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Tefal Blendeo BL2C0130 Kategooria:

Kirjeldus

Blender Tefal Blendeo BL2C0130

Tefal Blendeo on mugav blender, millel on 4 roostevabast terasest tera, mis tagavad kauakestva segamisefektiivsuse. See mugav blender ühendab endas kõige parema: vastupidavad roostevabast terasest terad, jääpurustustehnoloogia ja Tefal kaubamärgi aastatepikkused kogemused segistite tootmisel. Lisaks on Blendeo + varustatud Smart Lock tehnoloogiaga, mis tagab erakordse tiheduse, terade lihtsa eemaldamise ja nende kiire puhastamise.

ISELOOMULIK:

  • Jää purustamise funktsioon: Blender võimaldab teil täiuslikult purustada jääd ja valmistada külmutatud kokteile, ilma et oleks oht kahjustada kannu. Kõik koos pulsifunktsiooniga!
  • Kann 1,5 l: Kasutage 1,5 -liitrist kannu (funktsionaalne maht: 1,25 liitrit) mitme portsjoni korraga valmistamiseks. Tassil olev mõõtetops võimaldab täpselt mõõta valmis jookide / kokteilide mahtu.
  • Smart Lock tehnoloogia: Lahendus tagab erakordse tiheduse, terade hõlpsa eemaldamise ja kiire pesemise voolava vee all.
  • Vastupidavad terad: Terad on valmistatud roostevabast terasest, mis tagab pikaajalise vastupidavuse ja igapäevase jõudluse.
  • Õhu jahutussüsteem: Blenderi tõhusa kasutamise tagab õhkjahutussüsteem, mis hoiab ära seadme ülekuumenemise. Tänu sellele saab blender pidevalt töötada kuni 3 minutit!
  • 450W mootor tagab kiire ja täpse segamise ilma tükke jätmata.
  • Segamiskiirust saab reguleerida mugava nupuga, millel on 2 seadet ja täiendav impulssfunktsioon.

Title

Go to Top