Beebimonitor Canpol Nanny Easystart 77/100

51.60

Saadaval järeltellimisel

EasyStart monitori tööulatus on sees kuni 50 m ja väljas kuni 300m. Tänu tundlikule mikrofonile kuulete iga lapse ümbrusest kostvat heli.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Canpol Nanny Easystart 77/100 Kategooria:

Kirjeldus

Beebimonitor Canpol Nanny Easystart 77/100

Hoidke oma lapsega ühendust isegi siis, kui viibite teises toas. EasyStart beebimonitori tööulatus on sees kuni 50 m ja väljas kuni 300m. Tänu tundlikule mikrofonile kuulete iga lapse ümbrusest kostvat heli.

Lapsehoidjal on 5 vastuvõtja helitugevuse taset , mis muudab helide sageduse reguleerimise lihtsaks. Samuti saate helisignaalist täielikult loobuda, siis teavitatakse teid vilkuvatest LED-idest. Tänu seadme 5-astmelisele tundlikkuse reguleerimisele teate, millal beebi vajab kohe teie kohalolekut ja millal on piisavalt vaikne, et saaksite oma tegevusi jätkata.

Diood ja helisignaal teavitavad teid, kui seadme aku laetuse tase on madal, kui lapse nutu intensiivsus suureneb ja kui ühendus seadmete vahel katkeb.

Seadmel on sisseehitatud Eco-funktsioon, mis mitte ainult ei säästa energiat, vaid minimeerib ka kõrgsageduslainete emissiooni beebi toas nullini, kui laps magab.

Canpol beebide elektrooniline lapsehoidja võimaldab teil kuulata imikuid ja väikelapsi. Seda saab kasutada ka eakate heliseireks. Seade on ette nähtud kasutamiseks ainult kuivas keskkonnas.

Ei sobi kasutamiseks niisketes ruumides ega õues vihmase ilmaga. Seade toimib täiendava abivahendina. See ei asenda mingil juhul vanemate või eestkostjate füüsilist kohalolekut ja tähelepanu.

Palun lugege see kasutusjuhend enne seadme kasutamist hoolikalt läbi. Iga kord, kui seadet kasutate, kontrollige esmalt, kas see töötab korralikult. Lisaks leviulatuse ja ühenduse kontrollimisele soovitame alati kontrollida, kas seade on kasutamise ajal kuuldav.

ISELOOMULIK.
 • Eco Control funktsioon: see säästab energiat ja minimeerib kõrgsageduslainete emissiooni.
 • Suurepärane helikvaliteet ilma segajateta.
 • Tööulatus kuni 300m: tööulatus siseruumides kuni 50m, väljas kuni 300m.
 • Mikrofoni tundlikkuse reguleerimine (5 taset): kuulete kõiki helisid (pehme ja valju).
 • Reguleeritav vastuvõtja helitugevus.
 • Optilised ja helisignaalid:
  • beebi nutu intensiivsus,
  • üksustevahelise ühenduse katkemine,
  • madal aku tase.

Kuidas kasutada?

Beebiseade tuleks asetada ruumi, mida tuleb jälgida. See salvestab helid toas ja saadab need juhtmevabalt vanemaseadmesse. Maksimaalne vahemaa beebiseadme ja vanemaseadme vahel peaks olema umbes 50 m siseruumides ja kuni 300 m õues (väljas).

Kõne vastuvõtt üksuste vahel sõltub keskkonnast. Paksud seinad või metall võivad ulatust vähendada. Toode on varustatud Eco režiimiga, mille puhul saatja (beebiseade) lülitub automaatselt ooterežiimile niipea, kui beebi magab sügavalt. Olenevalt teie määratud tundlikkusest ei lülitu see sisse enne, kui teie laps hakkab häält tegema või nutma.

Kui soovite olla kindel, et kuulete iga heli toast, kus teie laps viibib, saate VOX-nupu abil seada edastustundlikkuse maksimumini (= tase 5). Selle seadistuse korral on beebiseade alati sisse lülitatud. Kui te ei soovi helisid kuulda, saate helitugevuse väljalülitamiseks kasutada nuppu Vol. Sel juhul näitavad ainult piiksu LED-tuled, kas teie laps teeb hääli.

Eco režiimi aktiveerimine, kõrgsageduslainete kiirgamine lastetoas. Selles režiimis saadab beebiseade iga 30 sekundi järel vanemaseadmele ühenduse testimiseks lühikese signaali. Kui vanemseade on levialast väljas, teavitatakse vanemaid helisignaaliga.

Title

Go to Top