Beebi hingamismonitor Babysense 7

151.20

Saadaval järeltellimisel

See hingamismonitor ette nähtud imikute hingamise lakkamise (apnoe) ja ebaregulaarsete liikumiste tuvastamiseks.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Babysense 7 Kategooria:

Kirjeldus

Beebi hingamismonitor Babysense 7

Babysense 7 on beebidele mõeldud hingamismonotor. See on ette nähtud imikute hingamise lakkamise (apnoe) ja ebaregulaarsete liikumiste tuvastamiseks.

Eriti soovitatav kõigile enneaegsete beebide vanematele ja neile, kes soovivad rahulikult magada ja olla kindlad, et nende laps hingab korralikult.

Babysense 7 on vanemate poolt kõige sagedamini valitud  madratsi hingamismonitor. Samuti on sellel  spetsialistide soovitatud suur  tunnustus kogu maailmas, mida tõendavad  arvukad auhinnad ja tunnustused.

Kui ostate Babysense 7 monitori, ostate tõesti oma lapsele meelerahu. See jälgib pidevalt hingamist läbi madratsi  magamise ajal ja hoiatab hooldajaid, kui hingamine peatub või muutub ebaregulaarseks ja pinnapealseks.

Babysense tehnoloogia ja selle ülitundlik sensor võimaldab tuvastada väikseim miniliikumine. Monitor hoiatab  hooldajaid võimalike ohtude eest enne, kui nad last ähvardavad, andes neile aega sekkumiseks.

Passiivne andurite süsteem on täiesti kontaktivaba ja ohutu  ning sellel puudub otsene kontakt lapsega.

Babysense 7 hingamisliigutuste monitor  tuvastab teie beebi hingamismustrid, mis edastatakse juhtploki mikroprotsessorile, kus need tekitavad vilkuva rohelise tule, mis on eemalt nähtav. See on signaal, et kõik on korras,  andes rahu vanematele või eestkostjatele.

Kui mingil põhjusel ei tuvastata hingamist 20 sekundi jooksul või kui hingamissagedus aeglustub alla 10 hingetõmbe minutis,  kostab helisignaal, mis võimaldab teil kohe reageerida, enne kui olukord muutub kriitiliseks.

Title

Go to Top