Barbie colour Reveal maxi üllatus GPD57

70.80

Saadaval järeltellimisel

Need Barbie Color Reveali komplektid on täis hämmastavaid avastusi! 25 üllatust, 8 värvimuutust, kaks looma, kaks riietust ja Barbie-nukk.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Barbie colour reveal GPD57 32,5 cm Kategooria:

Kirjeldus

Barbie colour Reveal maxi üllatus GPD57

Need Barbie Color Reveali komplektid on täis hämmastavaid avastusi! 25 üllatust, 8 värvimuutust, kaks looma, kaks riietust ja Barbie-nukk, millega saad taasluua moemuutused päevast õhtusse.

Millise nuku sa leiad? Avastage ainulaadseid ümberkujundamise teemasid, näiteks rannast peoni, lõbustuspargist kontserdini ja koertepargist filmiõhtuni. Paljud komponendid pakuvad palju võimalusi. Pakendi avamine on osa lõbusast – võtke läbi tagapaneelide välja 14 peidetud sisuga üllatuskott.

Sees on läbipaistev toru, mis sisaldab metallist kuldset Color Reveal nukku. Täitke toru sooja veega, seejärel sisestage nukk ja liigutage seda ringi. Vesi muutub kuldseks ja kui nuku välja tõmbad, avastad selle välimuse! Igal nukul on erinevat värvi silmad, juuksed, nahk ja dekoratiivne trikoo. Avage 14 üllatuskotti, et avastada riideid ja aksessuaare kahe täieliku välimuse jaoks, sealhulgas kaks värvimuutusfunktsiooniga pikkade juustega parukat ja väike käsn. Samuti leiate kaks salapärast Color Reveali lemmiklooma. Aeg need paljastada! Liigutage loomi soojas vees, et näha, millised nad välja näevad.

Riietage nukk ja saage aksessuaaridest inspiratsiooni, et jutustada ainulaadseid lugusid, seejärel tehke hämmastav ümberkujundamine. Kastke käsn külma vette ja kasutage seda värvimuutmisfunktsiooniga esemetele (nt kahele tarvikule ja kahele loomale) uue välimuse andmiseks. Kuuma ja külma vett kasutades saavad lapsed seda imelist hetke korrata nii mitu korda kui tahavad! Tänu nii paljudele üllatustele ja arvukatele elementidele saavad lapsed pidevalt uusi lugusid välja mõelda. Millise nuku sa leiad? Lapsed saavad liinilt koguda teisi nukke, et omavahel vabalt aksessuaare sobitada ja uusi mänguvõimalusi avastada!

Komplektis on nukk, kaks looma, kaks riietust, kaks käekotti, kaks värvimuutusega parukat, kaks värvimuutusega tarvikut, svamm ja täiendavad temaatilised aksessuaarid. Nuku pikkus 32,5cm.

Komplektid müüakse eraldi, olenevalt saadavusest. Nukk ei seisa üksi. Värvid ja kaunistused võivad erineda.

 

Title

Go to Top