Advendikalender LEGO Harry potter 2021

61.20

Saadaval järeltellimisel

Ainulaadne kõigile Harry Potteri fännidele™. Advendikalender sisaldab 24 kingitust, millest üks on iga jõulude eelse päeva jaoks.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: LEGO Harry Potter 76390 Kategooria:

Kirjeldus

Advendikalender LEGO Harry potter 2021

Ainulaadne jõulukink kõigile Harry Potteri fännidele™. LEGO® Harry Potteri™ advendikalende sisaldab 24 kingitust, millest üks on iga jõulude eelse päeva jaoks.

Iga 24 ukse taga on erinev kingitus. Karbis on kuus minifiguuri – Harry Potter, Ron Weasley™, Hermione Granger™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley ja Griffin – ning eksklusiivsed Harry Potteri esemed ja aksessuaarid. Pühade lähenedes ühendavad lapsed mänguasju, et mängida lugusid sellest, kuidas Harry sattus Privet Drive’ist Hogwarts’i™: kirjad Hogwartsist, mis lendasid läbi kamina, kuld Gringottsi varakambrist, koolitarvete valimine ja öökulli Hedwigiga kohtumine™. Komplekt sisaldab ka kahte juhuslikku viisardikaardi paani (kollektsioonis on kokku 16 tükki).

  • Andke Harry Potteri fännidele erakordne advendikalender (76390™, mis täidab jõulueelse perioodi maagilise LEGO hoonega®! Kõik 24 ust peidavad riiulile ehitamiseks, mängimiseks või riiulile panemiseks erineva mänguasja.
  • Komplektis on Harry Potteri™, Ron Weasley™, Hermione Grangeri™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley ja Griffini minifiguurid ning kokkupandavad mudelid, nagu Gringottsi pank. Lisaks kaks viisardikaartide paani.
  • See võlukalender Harry Potteri maailmast™ on ideaalne kingitus, et muuta jõulude ootus meeldivamaks väikestele võluritele ja nõidadele alates seitsmeaastasest. Iga päeva kohta on 24 üllatust, nii et lõbu võib kesta aastaringselt.
  • Selle erilise pühadekalendri 24 kingitust saab hõlpsasti kombineerida kõigi teiste LEGO mänguasjadega® Harry Potter™, nii et loomingulisel lõbul pole lõppu.

Title

Go to Top