Advendikalender LEGO City

Advendikalender LEGO City

46.80

Saadaval järeltellimisel

LEGO City advendikalender on suurepärane kingitus viieaastastele ja vanematele lastele. Iga üllatusega kaasnevad lihtsad ehitusjuhised.

Tarne 1-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: LEGO City 60303 advendikalender Kategooria:

Kirjeldus

Advendikalender LEGO City

LEGO® City advendikalender aitab teil pühadeks põneval viisil valmistuda. Lapsed saavad eelseisvate jõulude päevi kokku lugeda, luues lahedaid minimudeleid, populaarseid tegelasi telesarjast LEGO City Adventures ja lahedaid aksessuaare. Pange lihtsalt välja mängulaud, mis kujutab lumega kaetud linna ja saate juba mängida lugematuid geniaalseid seiklusi.

LEGO City advendikalender on suurepärane kingitus viieaastastele ja vanematele lastele. Iga üllatusega kaasnevad lihtsad ehitusjuhised, nii et isegi täielikud algajad saavad oma mudelid kokku panna ja kiiresti lõbutseda.

LEGO City advendikalender pakub palju inspiratsiooni, pidulikku põnevust ja suurepäraseid üllatusi lastele, kes naudivad loomingulist mängu. Kokkupandavaid mudeleid, LEGO City Adventuresi telesarja tegelasi ja kalendris sisalduvaid aksessuaare saab kombineerida teiste LEGO komplektidega, et meelelahutus veelgi lõbusamaks muuta.

  • LEGO® City advendikalender abil saavad viieaastased ja vanemad lapsed iga detsembripäeva jooksul nautida loomingulist lõbu, luues lahedaid minimudeleid, LEGO City telesarja suurepäraseid tegelasi ja lahedaid aksessuaare.
  • Komplektis on LEGO telesarja minifiguurid® City Adventures: Top Hat Tom, Bob, Betty, Sam Grizzled, Shirley Keeper ja Fendrich, samuti duke DeTaini lumememm, mida ehitada, ja mängulaud lumise linnateemaga.
  • Lahedad mudelid, huvitavad minifiguurid ja kokkupandav laud, millega mängida, aitavad lastel jõuludeni päevi loendada. Laual saate ehitada mudeleid ja mängida oma jõuluseiklusi LEGO® City stiilis!
  • Kas otsite head kingitust lapsele alates 5. eluaastast? Advendikalender on suurepärane kingitus LEGO telesarja fännidele® City Adventures ja lastele, kes armastavad lahedaid mänguasju ja loomingulist lõbu.
  • LEGO® linna advendikalender on umbes 26 cm kõrgune, 38 cm lai ja 7 cm sügavune.

Title

Go to Top