1. Tooted

Veebipoes kodutarbed24.ee on tooted jagatud tootekategooriatesse gruppide kaupa (nt „Mööbel“), mille all on omakorda alamgrupid (nt „Elutoa mööbel“).

Kõikide gruppide tooted on nähtavad vajutades menüü lingil ‘TOOTED’ .

2. Toodete lisamine “Ostukorvi”

Tootepildil või nimetusel klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursorigal üleval menüü lõpus asuvale ostukäru ikoonile.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt “+” või “-“ vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile.

Tooteid on võimalik lisada ka soovikorvi. Toote soovikorvi lisamiseks vajuta toote juures lingil ‘Lisa soovikorvi’. Soovikorvi sisu nägemiseks vajuta menüüs asuval südame ikoonil või jaluses ‘Soovikorv’ lingil. Soovikorvist toote eemaldamiseks vajuta ‘x’. Soovikorvis asuva toote ostmiseks vajuta nupul „LISA OSTUKORVI”.

3. Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE MAKSMA“

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, e-post, aadress). Kogu kaubale lisandub tasu transpordi eest, vastavalt valitud transpordiviisile. Täpsem info transpordivõimaluste ja hindade kohta on jaluses ja põise ülemisel ribal lingi “TARNE” all.

Valige makseviis – kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „KINNITAN JA MAKSAN“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

4. Tellimuse eest tasumine

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist veebipoega opereeriva ettevõtte kontole.

Kodutarbed24.ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor,  LHV , Coop Pank ja PocoPay pangalinkidega.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.